Sveikiname 4b klasės mokinį Kiprą Miesčionaitį, jaunųjų muzikantų konkurse „MUZIKA-@” laimėjusį II vietą

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „MUZIKA-@” vyko balandžio 20-30 dienomis. Neįtikėtina – konkurse šiais metais dalyvavo 915 dalyvių!!! Prasidėjus nuotoliniam ugdymui, natūraliai kilo poreikis jaunųjų muzikantų nutrūkusį koncertinį bei konkursinį gyvenimą perkelti į kitą erdvę. Gyvendami šiuolaikinėmis technologijomis nušviestame XXI amžiuje turime sugebėti rasti naujų išraiškos būdų. Pasaulinė pandemija bei neišsemiamos šiuolaikinės komunikacinės technologijos Kauno 1-ąją muzikos mokyklą, Kauno krašto fortepijono mokytojų draugiją ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademiją paskatino suorganizuoti jau antrąjį „MUZIKA-@” konkursą, kurio dalyvius vertino daugiau kaip 70 Lietuvos muzikos, meno ir aukštųjų muzikos ugdymo įstaigų dėstytojų bei mokytojų.

Alytaus r. Simno gimnazijos 4b klasės saksofono specialybės mokiniui Kiprui Miesčionaičiui tai buvo „derlingas“ konkursas – laimėjo 2-ąją vietą Lietuvoje. Kiprą paruošė ir akompanavo jo mokytojas ekspertas Dainius Platūkis. Palinkėkime sėkmės Kiprui ir toliau siekiant profesionalių muzikinių aukštumų ir įvertinimų.