Sveikiname 4 b klasės mokinį Kiprą Miesčionaitį, IV tarptautiniame konkurse „Daina miestui“ tapusį diplomantu

Balandžio 30 dieną vyko IV tarptautinis nuotolinis konkursas „Daina miestui“, kurį organizavo ir rengė Muzikos ir Teatro akademija ir Vytauto Didžiojo Universitetas. Jame varžėsi įvairių muzikos specialybių mokiniai, o juos vertino kompetentingi komisijos nariai – žymūs profesoriai, pedagogai ir atlikėjai. Nors konkurso sąlygos buvo tikrai sudėtingos: atlikėjai negalėjo naudotis fonogramomis ar groti solo, visa programa turėjo būti atliekama salėje su gyvu pritarimu ištisai be pertraukos ir jokio montažo – jame dalyvavo atstovai iš 15 šalių ( Kinijos, Rusijos, Kazachstano, Armėnijos, Lenkijos, Latvijos, Kroatijos, Ukrainos, Maltos, Baltarusijos ir kt.). Alytaus r. Simno gimnazijos 4-os klasės saksofono specialybės mokiniui Kiprui Miesčionaičiui, kurį paruošė ir pats akompanavo mokytojas ekspertas Dainius Platūkis, pasisekė ypatingai – laimėjo aukštą konkurso diplomanto įvertinimą. Linkime Kiprui ir toliau siekti aukštų rezultatų, tobulėti ir garsinti Lietuvos ir Alytaus r. Simno gimnazijos vardą.

Muzikos mokytojas ekspertas Dainius Platūkis