Vaikų gynimo diena

Birželio 1-ąją švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Prasideda kalendorinė vasara – atostogų, pramogų bei linksmybių metas. Šiai dienai Simno gimnazijos antrokai paruošė scenos vaizdelį apie dvi seseris (ačiū A. Kasparavičienei) ir įvairių užduočių savo klasės draugams: dailyraščio konkursą (ačiū Dovydui ir Kamilei), mįslių konkursą (ačiū Irūnai ir Vakarei), klausimų-atsakymų konkursą (ačiū Vakarei ir Austėjai), lobių ieškojimo užduotis (ačiū Mantvydui ir jo mamytei, Matui ir Domui), sportines estafetes (ačiū Simui ir Titui). Smagios užduotėlės, prizai bei smaližiavimas ledais (ačiū Tomo mamytei) skatino vaikus aktyviai ir linksmai praleisti laiką.
Tarptautinę vaikų gynimo dieną paminėjo ir visi gimnazijos pradinukai – dalyvavo Alytaus rajono pradinių klasių mokinių piešinių virtualioje parodoje „Laiminga vaikystė“, taip pat gamino spalvotus vėjo malūnėlius, kuriais papuošė gimnazijos pievelę. 4b klasės mokiniai kartu su mokytoja ne tik organizavo mįslių konkursą, bet ir patys jas kūrė. Tegul ir visų Lietuvos vaikų vaikystė būna kupina įspūdžių, džiaugsmo, juoko.
Mokytoja Danguolė Ardzevičienė