1000 pamokų karantino metu

Birželio 3 dieną Simno gimnazijos 1a, 2a ir 4b klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje fizinio ugdymo pamokoje, kurią vedė fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Egidijus Marozas iš Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos. Šios iniciatyvos tikslas – nuotoliniu būdu surengti tūkstantį pamokų visos Lietuvos vaikams.

Pamokos pradžioje vaikai atliko mankštą, paskui vykdė įvairius bėgimo pratimus, o pabaigoje mokėsi teisingai atlikti tempimo pratimus. Mokytojas Egidijus paaiškino pradinukams, kaip reikia „atstatyti“ kūną po aktyvių fizinių pratimų kompleksų. Buvo smagu matyti besišypsančius ir sveikai įraudusius mokinių veidus, nes visi pratimai buvo pritaikyti pagal amžių ir galimybes.

Pradinukai bei jų mokytojos džiaugėsi priėmę mokytojo metodininko Egidijaus Marozo iškeltą iššūkį.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė