1a ir 2a klasių išvyka į Metelių regioninį parką

Birželio 4 dieną mes, 2a klasės mokiniai, kartu su mokytoja Danguole Ardzevičiene, svečiavomės Metelių regioniniame parke. Kai atvažiavome prie bokšto, mus pasitiko gidas Artūras. Užlipome į bokštą ir ten, viršuje, Artūras mums papasakojo apie Dzūkijos ežerus ir paukščius. Paskui vykome į Metelių regioninį parką. Pirmiausiai pasisupome sūpynėse. Po to ėjome į mišką ir pelkę, kur gidas supažindino su įvairiais augalais ir gyvūnais. Dar buvome gamtos muziejuje, kur per žiūroną stebėjome ežerą, apžiūrėjome iškamšas, grožėjomės nuostabiais vaizdais ekrane.

Pasibaigus mūsų ekskursijai, į parką atvyko smalsuoliai pirmokai, kurie taip pat dalyvavo edukacinėse veiklose. Visiems buvo smagu ir įdomu! Po išvykos laimingi grįžome į gimnaziją!

2a klasės mokinė Vakarė Simanavičiūtė