Palapinių diena ir apsilankymas bibliotekoje

Simno gimnazijos 1 a klasės mokiniai šią savaitę pradėjo praktine veikla – mokėsi pastatyti palapinę. Pirmokai mokytojos iššūkį priėmė labai entuziastingai, nors didžioji dalis dar niekada nebuvo stačiusi palapinės, todėl džiugu, kad būtent gimnazijoje pamokų metu galėjo atlikti tokią pratinę užduotį. Pertraukų metu mokiniai savo palapinėse galėjo atsipūsti, pavalgyti, paskaityti ar spalvinti.

Ketvirtos pamokos metu mokinius į svečius pakvietė Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Simno filialo vyresn. bibliotekininkė Lina Daniulevičienė, kuri vedė edukacinį užsiėmimą „Mano kalendorius“. Kiekvienas mokinys gavo po 2021 m. kalendorių, kurio kitoje pusėje dailyraščiu turėjo užrašyti po sentenciją, skirtą gimtajai, bei papuošti „liūdną“ kalendorių. Užduotis pasirodė pakankamai sunki: prakaitavo rankutės, „strigo“ rašymo priemonės, patalpoje „pasidarė“ labai karšta… Parašiusieji galėjo apžiūrėti senų kalendorių parodą „Klausinėjau kalendoriaus seno…“.

Atsisveikindama bibliotekininkė kiekvienam padovanojo kraštietės Emilijos Liegutės knygelę „Močiutės pasakutės“ ir žymeklį, kuris padės „nepasiklysti“ puslapiuose ją skaitant.

 

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė ir

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Simno filialo vyresn. bibliotekininkė Lina Daniulevičienė