Pirmokų išvyka į „Zooparkas“ zoologijos sodą

Birželio 8 dieną Simno gimnazijos pirmokai keliavo į zoologijos sodą aplankyti įvairių gyvūnų. Mokinius pasitiko trys smalsūs pelikanai, kurie įdėmiau apžiūrinėjo atvykusius svečius. Nusipirkę maisto, skirto tik kanopiniams gyvūnams, mokiniai pradėjo įspūdžių kupiną kelionę. Pirmieji mėsėdžiai buvo tigrai, kurie vangiai gulinėjo savo aptvaruose, bet, besimėgaujančius asiliukų ir ožkyčių draugija, pradinukus išgąsdino šių plėšrūnų riaumojimas. Kadangi žvėrys uždaryti aptvare, mokiniai pasijuto drąsus ir išgąstį greitai „pamiršo“. Labiausiai mokiniams patiko išdykėlės lamos, kurios noriai ėmė joms duodamas vaišes: batoną, salotas ir kopūsto lapus.

Įėjusius dar pro vienus vartus, pirmokus pasitiko garsus riaumojimas – mokiniai akimirksniu „nukeliavo“ į mezozojaus erą prieš 230 milijonų metų ir pajuto stingdančią baimę, nes kiekvieną žingsnį lydėjo riaumojančių dinozaurų garsai.

Likusį ekskursijos laiką mokiniai galėjo praleisti žaidimų aikštelėje, kur buvo batutų, važiuojantis traukinukas, arkliukų karuselė… Šypsenos nuo pradinukų veidų „nedingo“ visos kelionės metu: jie turiningai ir linksmai praleido laiką.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė