Priešmokyklinės grupės „Žiniukai“ išvyka į Trakėnų zoo parką

Birželio 8 dieną Simno gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikai vyko į pirmąją kelionę mokykliniu autobusu – į Trakėnų zoo parką. Vaikščiodami po sodo ekspozicijas pamatė įvairiausių gyvūnų: guanakų, Kamerūno avių ir ožkų, Jokūbo avių, poni arkliukų, snieginių, kalnų, Sibiro ožių, lamų, asilų, zebrų, danielių, dėmėtųjų, tauriųjų, Dovydo elnių, škotiškų karvių, paprastųjų ir ilganosių meškėnų, dėmėtųjų skunkų, ir sodo karalių – liūtą. Gaila, nematė beždžionių. Tarp daugybės žinduolių matė ir paukščių: stručių, povų, fazanų, vištų, balandžių, papūgų. Vaikams buvo smagu pabėgioti prie tvoros su gyvūnėliais.

Džiaugiamės apsilankę Trakėnų zoo parke. Vaikai grįžo kupini įspūdžių ir gerai nusiteikę. Apsilankymas zoo parke – tai būdas pažinti gyvąją gamtą, gyvūnus.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Petrikienė