Pietus gaminuosi pats (-ti) !

Bendradarbiaujant su VšĮ „Bruneros“ darbuotojais, Simno gimnazijos 1a klasės mokiniai galėjo pasigaminti namines rankų darbo picas. Įmonės darbuotojos pagamino tešlą, o mokiniai patys labai atsargiai susipjaustė dešreles – jų storis skyrėsi, bet tuo ir ypatingas rankų darbo gaminys! Turėdami daug kūrybiškumo „kišenėse“, pradinukai išdėliojo dešreles ant rankytėmis suformuoto pagrindo. Atsineštus agurkus ir pomidorus išdėliojo pagal „savo“ fantaziją, o padažo ir fermentinio sūrio – pagal skonį. Viso picos buvo unikalios ir vienetinės: improvizuotoje picerijoje buvo iškepta net ir pica – „katinukas“.

„Niam, niam…“ – čepsėjo burnytės ir dantukai. Darbuotojai, mokytojos ir mokiniai liko patenkinti „gamybos“ procesu ir puikiu rezultatu – 1a klasės mokiniai šiandien buvo tikri picų kepėjai!

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė