Paskutinė klasės pamoka

 Paskutinis mokslo metų kalendoriaus lapelis, kviečiantis prisėsti, susimąstyti, pasidžiaugti, prisiminti… Birželio 15 d. Simno gimnazijos 4 a klasės mokiniams vyko paskutinė nuotolinė pamoka: jie ne tik klausėsi dainos „Pasakų šaly“, bet ir patys dainavo, skaitė linkėjimus klasės draugams ir mokytojai, stebėjo video, kuriame smagiai šoka šokį „Mano Lietuva“. Vėliau gamino svajonių akinius ir juos užsidėję dalinosi ateities svajonėmis, planais bei prisiminimais. Pažiūrėję klasės nuotraukas, pasidalino įspūdžiais, patirtais pamokų, išvykų, renginių, projektų ir pamokų kartu su tėveliais metu.

Mokytoja pasveikino mokinius ir įteikė prisiminimo dovanėles. Ji palinkėjo būti tikrais lietuviais, mylėti savo kraštą, tėvynę, mamą ir tėtį, tapti vertais pagarbos žmonėmis. Simno gimnazijos direktorė Vilija Padimanskienė iškilmingai įteikė mokiniams pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus.

Jūs išeinate, o aš pasilieku su šiltais prisiminimais apie Jus. Mieli ketvirtokai, gero skrydžio!

Mokytoja Jolanta Mikelionienė