4a klasės mokinių išleistuvės pramogaujant nuotykių parke „Tarzanija“

Gražų šeštadienio rytą, šviečiant vasariškai saulei, Simno gimnazijos 4 a klasės mokiniai kartu su tėveliais ir mokytoja išsiruošė į pramogų ir nuotykių parką „Tarzanija“. Atitrūkę nuo kasdienybės ir pasinėrę į pramogas „Tarzanijos“ nuotykių šalyje, mokiniai, tėveliai ir mokytoja puikiai praleido laiką, patyrė daug nuotykių ir aktyviai praleido dieną. Palikę visus rūpesčius jie pramogavo „be ribų“ ir išbandė parko pramogas: smagiai leidosi „pašėlusiuose“ kalneliuose, šokinėjo ant batuto, suposi sūpynėse. Šiek tiek pailsėję mokinių mamytės išbandė ekstremalią pramogą – 800 metrų ilgio skrydį per Nemuną. Po pramogų laukė gausios vaišės. Ši diena ir „Tarzanijoje“ praleistos nepamirštamos akimirkos mokiniams, jų tėveliams ir mokytojai įsiminė ilgam!

Gražios ir šiltos vasaros mieli vaikai, jų tėveliai bei mamytės!

Mokytoja Jolanta Mikelionienė