Paskutinė pamoka 4b mokiniams

Laša laikas greičiau už lietų… Ne sekundėmis laša, ne minutėmis, ne valandomis – darbais, planais ir svajonėmis. Rytdienos ilgesiu ir viltimi, kad bus gerai ir geriau. Kūliavirsčiais lekiančia kasdienybe ir stabtelėjimais šventėse…

Trumpam atsikvėpti ir pasiruošti naujam startui stabtelėjo ir Simno gimnazijos ketvirtokai: birželio 15 dieną 4b klasėje įvyko šventė. Ne įprasta mokslo metų pabaigos šventė, nes pagaliau galima atostogauti ir džiaugtis vasara, bet – paskutinė pamoka. Jos metu mokiniai kiek neįprastai, žaismingiau nei visada, „pasitikrino“ žinias atlikdami įdomias užduotis – įsivertino, kiek daug išmoko per ketverius metus. Mokinius įvertinau ir aš, įteikdama simbolines dovanėles, padėkos raštus. Bet didžiausias įvertinimas – pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Už gražų bendravimą, suteiktas žinias, bendradarbiavimą padėkojo ir ketvirtokai, o po pamokos visi vaišinomės saldumynais, vaisiais.

Smagu, bet kartu ir liūdna, kad sparnus pakėlė dar viena ketvirtokų laida. Sakoma, kad žmogus nuo žemės pakyla dviem sparnais – nuoširdumu ir širdies gerumu, todėl iš širdies tariu: ,,Mieli mano vaikai, visada būsite laukiami – atbėkite, kai tik panorėsite. Galėsime pasidalinti savo džiaugsmu, nerimu, liūdesiu. Sėkmės jums, būsimi penktokai. Visiems linkiu smagių atostogų!“

Mokytoja Laima Jurčiukonienė