Abiturientų susitikimas su nauja gimnazijos vadove

  Saulėtą ketvirtadienio popietę nauja Simno gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė pakvietė abiturientus bei jų tėvelius į susitikimą. Nors dėl vasaros užimtumo, darbų ne visi kviestieji galėjo atvykti, susirinkę prasmingai praleido popietę Abiturientai bei jų mamos ne tik susipažino su direktore, bet ir kalbėjosi apie ateities planus, svajones ir siekius, smagiai leido laiką atlikdami įvairias užduotis. Viena jų – iš vardų reikšmių apibūdinimo „atpažinti“ klasės draugus – buvo gana sunki, tačiau visi džiaugėsi, kad gali daugiau sužinoti vieni apie kitus – lyg vėl susipažinti…

Atsisveikindami abiturientai pradėjo naują tradiciją: gimnazijos sodelyje įspaudė į cementą savo rankų atspaudus. Tikimės, kad palikti ženklai ne tik primins, bet ir simbolizuos – XIV laidos abiturientai visada laukiami gimnazijoje!

Abiturientų auklėtoja Vineta Dzeikauskienė