Simno gimnazijos jaunųjų šaulių startai

LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė jauniesiems šauliams Pivašiūnuose organizavo įvairias vasaros stovyklas. Jose aktyviai dalyvavo ir Alytaus r. Simno gimnazijos (108 kuopos) jaunieji šauliai, kurie ne tik laikė I-III ugdymo pakopų reikalavimus, bet ir sėkmingai juos išlaikė. Pasidžiaukime šiais šaunuoliais! I pakopos reikalavimus išlaikė: Ugnius Čeplinskas, Gabriele Pilvelyte, Goda Šarauskaitė, Darija Macionyte. II pakopos: Modestas Ekleris, Pijus Pilvelis, Aistė Kvedaravičiūtė, o Agnė Kadzilauskaitė – jau III pakopos.

 Aktyviausiai vasarą leido jaunoji šaulė Augustė Vasiljevaitė, kuri ne tik išsilaikė III pakopos reikalavimus, bet ir II pakopos stovykloje vykdė būrio vado pavaduotojo pareigas (būrininkė). Augustė dalyvavo Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalione tarptautinėje LŠS organizuotoje stovykloje „Žalgiris 2021“. Modestas Ekleris liepos 26-31 dienomis save išbandė „Keliaujančioje išgyvenimo stovykloje Aukštaitijoje“: nakvojo palapinėse, tobulino fizinio pajėgumo įgūdžius įvairiose veiklose. Ne mažiau įspūdžių ir praktikos įgijo Miglė Pujanauskaitė, kuri Rukloje išsilaikė IV pakopos reikalavimus ir dalyvavo jaunųjų šaulių parašiutinio rengimo pratybose Pociūnuose.

Visos minėtos stovyklos „startavo“ birželio mėn. 14-18 dienomis gimnazijoje vykusioje dieninėje stovykloje. Įvairių stovyklų nauda jaunimui neabejotina – jose mezgasi naujos pažintys, tobulėja bendravimo įgūdžiai, formuojasi atsakingumo, pasitikėjimo savimi įgūdžiai.

Danutė Gudaitienė

gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė