Sveikatingumo diena

Rugsėjo 22-ąją Simno gimnazijos pradinių klasių mokiniai paminėjo Sveikatingumo dieną: susipažino su bakterijų, kurios „gyvena“ ant rankų, įvairove, mokėsi tuos nešvarumus tinkamai nuplauti, „dėliojo“ maisto piramidės pakopas ir mokėsi sudaryti taisyklingos mitybos racioną. Aktyviam sportui lauke labai tiko vėsus oras ir pokalbis apie grūdinimosi naudą organizmui. Paskui visi pradinių klasių mokiniai gardžiavosi mieliniais blynais, kuriuos iškepė valgyklos darbuotojos. Kokia Sveikatingumo diena be vaisių ir daržovių – jų buvo tikrai daug!!! Mokiniai vaišino klasės draugus įvairiomis atsineštomis rudens gėrybėmis, kurias paskui turėjo ir nupiešti. Gimnazijos koridoriuje vyko įdomiųjų daržovių, daržovių ir vaisių kompozicijų, piešinių paroda.

Dienos pabaigoje mokiniai džiaugėsi ne tik prisimintomis žiniomis, bet ir tuo, kad mokosi ir nori sveikai gyventi.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė