Paminėta Europos saugaus eismo diena

Spalio 13 dieną, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, skatinant atsargiau elgtis keliuose, minima Europos saugaus eismo diena. Todėl ir Simno gimnazijos trečiokai, lydimi mokytojos Danguolė Ardzevičienės, sugužėjo į biblioteką paminėti šią datą.
Pirmiausiai gaublyje ir žemėlapyje išsiaiškinome, kur yra Europa, aptarėme pagrindines eismo nelaimių priežastis: greičio viršijimą, šalmų nenaudojimą važiuojant dviračiu ar paspirtuku, kelio ženklų nepaisymą, galimos rizikos nesuvokimą… Vėliau mokiniai žiūrėjo filmuką „Kakė Makė mokosi saugaus eismo kelyje“ ir atliko pateiktas užduotis. Greičiausiai jas atlikę trečiokai klausėsi dainelės apie šviesoforą ir piešė.
Visi šauniai „susidorojo“ su užduotimis, todėl gavo dovanų po knygų skirtuką „Saugaus eismo patarimai suaugusiems“, kurį galės padovanoti tėveliams.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Simno filialo vyresn. bibliotekininkė
Lina Daniulevičienė