Laisvės TV projektas „Kartu“ Simno gimnazijoje

Spalio 8 d. įvyko pirmasis mokinių susitikimas su Laisvės TV projekto „Kartu“ lektore Gerda Meištaite – pagalbos tarnybų „Vaikų linija“ ir „Niekieno vaikai“ koordinatore, savanoriaujančia daugelyje sričių. Su penktokais ji kalbėjosi apie emocijų valdymą, patarė bendravimo klausimais. Lektorė Gerda supažindino penktokus su pagrindinėmis streso priežastimis ir pasekmėmis, aptarė galimus neigiamus ir teigiamus aspektus. Praktinių veiklų metu mokiniai ne tik mokėsi įveikti stresą, valdyti emocijas, bet ir tinkamai atsipalaiduoti bei nusiraminti. Apibendrindama užsiėmimą lektorė pabrėžė, kad žmonės, kurie atpažįsta savo emocijas, gali lengviau nusiraminti ir „atsikratyti“ įtampos.

Tikimės, kad ši paskaita penktokams buvo naudinga, nes lektorė ne tik pamokė atpažinti emocijas, bet ir padėjo suprasti, kaip išvengti neigiamo streso poveikio.

Socialinė pedagogė Žaneta Bagdžiūnienė