„Rudens spalvų vėliavos” ikimokykliniame ugdymo skyriuje

    Atskubėjęs rudenėlis padovanojo daug nuostabių spalvingų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena…

Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai visą savaitę džiaugėsi rudens spalvomis bei gėrybėmis, susipažino su vaisiais ir daržovėmis, juos uostė bei ragavo, gamino įvairius darbelius: piešė, darė eksperimentus, o didžiausiais ir gražiausiais darbais papuošė darželio kiemą.

„Rudens spalvų vėliavos” – tai iš gamtos gėrybių sukurtos mandalos, spalvingumu džiuginančios visų akis, sukurtos mokytojų ir vaikučių, džiugiai nuteikė kiekvieną. Sunku būtų buvę išrinkti, kuris darbelis gražiausias, įdomiausias, originaliausias ir spalvingiausias.

Patys mažiausi ugdytiniai šią savaitę kalbėjo apie rudens gėrybes, aiškinosi, kas kur auga. Spalvino, tapė pirščiukais ropę, aplikavo svogūną, iš plastilino lipdė morką, piešė burokėliais – natūraliais gamtos dažais. Klausėsi kūrinėlių apie vaisius ir daržoves, žaidė žaidimus, ratelius, „pirščiukų“ žaidimus.

Tėveliai taip pat dalyvavo savaitės veiklose: parodoje „Rudens spalvų vėliavos” gamino darbelius iš rudens gėrybių, o likę namuose mažyliai darė darbelius, kuriuos draugai gamino grupėje. Kad geriau ugdytiniai suprastų, kas kur auga ir kuo naudingi vaisiai ir daržovės, žinias įtvirtino kartu su tėveliais apsilankydami savo darže ar sode, ragaudami vaisius ir daržoves.

Džiaugiamės puikiu tėvų bendradarbiavimu siekiant gerų, džiugių ir malonių emocijų.

Kviečiame pasidžiaugti renginio akimirkomis.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja V. Barštienė