Simno gimnazijos mokinių taryba – edukacinėje pamokoje Lietuvos Respublikos Seime

Spalio 22 dieną gimnazijos mokinių tarybos nariai, lydimi kuratorės Vinetos Dzeikauskienės, vyko į Vilnių, į Lietuvos Respublikos Seimą, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kaip gimsta įstatymas“. Mokiniai ne tik pasikartojo istorijos faktus, bet ir imitavo Seimo posėdį: svarstė „seimo nario“ Audriaus Deščero siūlomą įstatymo projektą ir jį priėmė.

Aplankėme Kovo 11-osios Akto salę, kurioje vyksta iškilmingi posėdžiai svarbiausiems mūsų valstybės istorijos įvykiams paminėti. Apžiūrėjome Algirdo Mykolo Brazausko salę, kurioje vyksta susitikimai su užsienio šalių delegacijomis, ir Respublikos Prezidento salę, kurioje apsistoja į Seimą atvykęs Prezidentas. Aplankėme ir susipažinome su Laisvės gynėjų galerija ir Seimo erdvėse eksponuojamomis parodomis. 

Apsilankymas LR Seime visiems paliko įsimintiną įspūdį. Dėkojame Seimo nariui Laurynui Kasčiūnui už paliktas saldžias lauktuves!

Pabuvoję Seime nuvykome pasivaikščioti po vieną seniausių Vilniaus rajonų – Užupį. Artėjant Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienai galėjome ne tik susipažinti su šio rajono „nuosava“ konstitucija, bet ir palyginti ją su tikrąja. 

Mokinių taryba