Aštuntokai dalyvavo „Geros savijautos“ programoje

Lapkričio 12 dieną Simno gimnazijos 8 klasės mokiniai, dalyvaudami „Geros savijautos“ programoje, lankėsi „Bedugnės pirtelėje“, kur ne tik sužinojo streso atsiradimo priežastys bei pasekmes, bet ir išmoko jį suvaldyti – atsipalaidavo pirtelėje ir kubile.

Pirmoje užsiėmimo dalyje aštuntokai mokėsi atsipalaiduoti pirtelėje ir kubile. Vaikinai sužinojo apie 4 svarbius pirties etapus, kiek laiko reikia joje būti, kaip saugiai elgtis ir kaip geriausiai praleisti laiką. Kol vaikinai mėgavosi pirties malonumais, merginos „mirko“ kubile.

Antroje užsiėmimo dalyje aštuntokai „Streso valdymo dirbtuvėse“ mokėsi suvaldyti stresą: perpasakojo pasaką, klausėsi įdomių istorijų. Programą baigė taip pat įdomiai: dalyvo žaidime Kahoot, išrinko „misterį garą“ ir „miss vantą“

Dėkojame „Bedugnės pirtelės“ šeimininkams už šiltą priėmimą!

Viltė Simanavičiūtė, 8a