Geros savijautos programa pas pirmokus

  Lapkričio 16 d. Simno gimnazijos pirmokams vyko geros savijautos programa „Bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžių ugdymas pasitelkiant STEAM veiklas“. Šios veiklos metu mokiniai gamino lėktuvėlius, bokštus, namelius, kurie čiuožė lynu ir atliko veiklas su lego robotais. Programos metu buvo taikomi grupinio darbo metodai, siekiama mokinių bendradarbiavimo. Ugdymas buvo įgyvendinamas per įvairias STEAM veiklas, kurių metu mokiniai ne tik ugdė bendradarbiavimo ir darbo komandoje kompetencijas, bet ir ugdė gebėjimą reflektuoti. Veiklos metu skatino motyvaciją mokytis, pažinti save ir draugus, komunikuoti komandose, ugdė problemų sprendimo kompetencijas, gebėjo priimti atsakingus sprendimus, buvo stiprinama mokinių savivertė.

Pradinių klasių mokytoja

Jolanta Mikelionienė