Iag „Geros savijautos programos“ renginyje „Meilė, draugystė, aš ir pasaulis“

Lapkričio 19 dieną Simno gimnazijos I ag klasės mokiniai dalyvavo „Geros savijautos programos“ renginyje „Meilė, draugystė, aš ir pasaulis“, vykusiame Vilniuje. Psichologijos studijos „Menas būti“ konsultantė paaiškino ir patarė gimnazistams, kaip pažinti save, suprasti savo jausmus: mokiniai žaidė įvairius žaidimus, klausėsi pasakojimų, atliko kūrybines ir logines užduotis, kūrė vaidinimus. Gimnazistai kalbėjosi apie tai, kaip  išmokti atsirinkti tikrovę nuo iliuzijos, o meilę – nuo susižavėjimo, tikrą draugystę – nuo naudos ieškojimo. Aptarė, kaip plėsti jauno žmogaus akiratį, lavinti socialinius ir kultūrinius įgūdžius, ugdyti emocinį intelektą.

Dėkojame psichologijos studijos „Menas būti“ konsultantei už įdomią paskaitą ir malonų priėmimą, o klasės auklėtojai Jurgitai Lenkauskienei – už įdomią ir naudingą išvyką.

Augustė Marcinkevičiūtė, I ag klasės mokinė