Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas Simno gimnazijoje

Lapkričio 23 dieną Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio nariai organizavo veiklas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Gimnazijos fojė veikė pradinių klasių mokinių darbelių paroda ir piešinių paroda ,,Laiko dulkes nupūtus…”, kurioje eksponuojami prieš 6-7 metus mokinių piešti piešiniai.

Grupė jaunųjų šaulių, nešini žvakelėmis, nuvyko į Simno miestelio kapines ir pagerbė kritusių už Lietuvos laisvę kovotojų atminimą. Į būrelio užsiėmimą, kurio tema – „NATO fonetinė abėcėlė“, atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų (#KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 103 kuopos vyr. ltn. Vytautas Eidukaitis ir eilinė Rasa Gaidamavičiūtė.

Renginio pabaigoje darbelių parodos dalyviai buvo apdovanoti ,,saldžiomis“ dovanėlėmis.

 gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė

 Danutė Gudaitienė