Sveiko maisto savaitė ikimokykliniame ugdymo skyriuje

            Šią savaitę Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko sveiko maisto savaitė „Raudonskruostis obuoliukas“ – darželyje  „karaliavo“ obuoliai.

          Tyrinėdami ir degustuodami vaikai sužinojo daug iki šiol „neatskleistų“ paslapčių. Vyko pokalbiai, diskusijos apie obuolių augimo ciklą, jų populiarumą, turtingumą vitaminais, maistinėmis medžiagomis. Pojūčiais siekėme įtvirtinti žinias apie obuolį – atlikome įvairiausių bandymų su šiuo vaisiumi: mažieji ragavo obuolių sulčių, tyrelių, traškučių, keptų obuoliukų. Patys gamino vaisių desertą ir mėgavosi jo skoniu. Stebėdami, klausydamiesi, lytėdami ir eksperimentuodami ikimokyklinukai aiškinosi atsakymus ir „atskleidė“ mokslo tiesas.

           Vaikai, padedami mokytojų, atskleidė ir meninius gebėjimus: spalvino, aplikavo, štampavo, lipdė obuolius ir kartu „užaugino“ grupėse ,,Sveikatos obelis“.

           Skatinome ir vaikų aktyvią fizinę veiklą: vyko „obuoliuko“ mankšta, įvairios „obuoliškos“ rungtys, estafetės, žaidimai lauke.

                                                                           Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Kubilienė