Atnaujinta ugdomoji aplinka ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Ikimokyklinio ugdymo poreikis bei lūkesčiai ugdymo kokybei nuolat auga, todėl yra didelis poreikis naujiems ugdymo organizavimo modeliams, papildantiems šiuo metu įprastinį ugdymo procesą. Alytaus r. Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė džiaugiasi, kad gimnazijos direktorės Jolantas Gudelienės iniciatyva ikimokyklinio ugdymo skyrius aprūpintas naujomis interaktyviomis ugdymo priemonėmis. Ugdymo procese bus naudojamos patrauklios, žaismingos ir smalsumą skatinančios šiuolaikinės technologijos: mokomoji STEAM priemonė „Orų prognozė“, šviečiantis molbertas, edukacinė bitutė-robotas „BEE-BOT“, šviesos stalas Kosmo+antstalis su priedais: medine dėlione, mediniais skaičiais, medinėmis spalvotomis raidėmis ir spalvotu smėliu, muzikos instrumentų rinkinys.

Naujų galimybių sukūrimas itin svarbus ikimokyklinio amžiaus šiuolaikinių vaikų ugdymui(si). Ugdomoji aplinka ypatingai veikia augantį vaiką – ji gali sudominti, įkvėpti, sutelkti, auginti ir skatinti pokyčius

Gimnazijos informacija