Netradicinė diena – Kalėdų belaukiant…

Gruodžio 23 dieną Simno gimnazijoje vyko netradicinės veiklos, skirtos Kalėdų laukimui… Pradinių klasių mokiniai vykdė įvairias veiklas: dalyvavo Kultūros paso finansuojamoje edukacijoje – piešimo ant stiklo užsiėmime „Vėjo malūnėlių ir žaisliuko eglutei gamyboje“. Mokiniai pasigamino unikalius ir savitus spalvingus vėjo varpelius ir žaisliukus, ruošė atvirukus-sveikinimus tėveliams, rašė pačius gražiausius žodžius, gamino nykštukus iš popieriaus ir siūlo, eglutes, ateinančių metų simbolius – tigriukus.

Vyresnių klasių mokiniams 1ir 2 pamokas vedė dalykų mokytojai – vyko įvairios veiklos, žaidimai. Per 3 pamoką 5-8 klasėse vyko valandėlės: mokiniai galėjo pasidžiaugti šventine atmosfera, jaukiai pabendrauti, dalyvauti klasės vadovo paruoštose veiklose. Per 4-5 pamokas 5a klasės mokiniai gamino dekoracijas Kalėdų eglutei, 6a – pačias eglutes, 7a – žibintus, o 8a klasės mokiniai kepė imbierinius sausainius.

Gimnazistai ruošėsi karnavalui ir repetavo pasirodymus. Karnavalo metu mokiniai atskleidė įvairius talentus: aktorinius, muzikinius, šokių, nes popietės tema buvo ,,Kalėdiniai filmai“.

Iag klasė įsikūnijo ir suvaidino filmo „Kalėdų senelio slaptoji tarnyba“ interpretaciją, IIag – „Vienas namuose“, IIIag – „Košmaras per Kalėdas“, o IVag bandė „pavogti“ Kalėdas ir paruošė filmo „Grinčas“ parodiją.

Kalėdos – stebuklų metas, todėl vertinimo komisija pasitarusi priėmė vieningą sprendimą – nugalėtojais tapo visos klasės. Direktorė nugalėtojus apdovanojo ekskursija ir pasirinkta edukacija iš Kultūros paso.

Jaukių, laimingų ir nuotaikingų švenčių!

Mokinių taryba