Sausio 13-oji Simno gimnazijoje

Sausio 13 d., ketvirtadienį, 8 val. jau keturioliktą kartą 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ languose dešimčiai minučių uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. Kartu su visa Lietuva prie šios iniciatyvos prisijungė ir Alytaus r. Simno gimnazija.

LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių I-osios rinktinės Alytaus r. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108 kuopos Simno gimnazijos jaunieji šauliai, vadovaujami mokytojos Danutės Gudaitienės, organizavo tradicinį ėjimą Simno miesto gatvėmis, skirtą Sausio 13-osios įvykiams paminėti. Renginyje dalyvavo ir Alytaus r. Simno specialiosios mokyklos atstovai.

Ėjimo dalyvius prie simbolinio laužo pasveikino gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė, visi klausėsi III klasės mokinės Lauros Kisieliūtės atliekamų dainų, vaišinosi karšta arbata ir sausainiais.

Simno gimnazijos jaunasis šaulys

Aivaras Narauskas