Respublikinė paroda „Kalėdų stebuklo belaukiant“

Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytojos Vita Barštienė ir Aurelija Kubilienė organizavo Respublikinę kalėdinių dekoracijų parodą iš antrinių žaliavų – „Kalėdų stebuklo belaukiant“, kurią iniciavo gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė, o koordinavo – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė.

Paroda buvo skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytiniams, jų tėveliams, kitiems atstovams pagal įstatymą ir pedagogams. Šios parodos tikslas – skatinti kūrybiškumą, patiriant kalėdinio laikotarpio džiaugsmą, geras emocijas, ugdyti palankią nuomonę apie vartotojiškumo mažinimą, kartu puoselėjant ir ekologinę kultūrą. Taip skatinome ir bendradarbiavimą tarp šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Parodoje dalyvavo daugiau kaip du šimtai ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, buvo paviešinta virš septynių šimtų nuotraukų. Parodos dalyviai, pasitelkdami savarankiškai pasirinktas kūrybinės raiškos priemones, iš antrinių žaliavų kūrė kalėdines dekoracijas, jas fotografavo ir talpino uždaroje socialinio tinklo grupėje. Dalyviai ne tik kūrė dekoracijas, bet ir susipažino su skirtingomis žaliavų rūšimis, suprato, kad atliekos nebūtinai turi keliauti į šiukšliadėžę – joms galima rasti naują paskirtį.

Visi parodos dalyviai buvo apdovanoti Simno gimnazijos padėkos raštais, o iš atsiųstų nuotraukų sukurtas filmukas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Vita Barštienė ir Aurelija Kubilienė.