1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

     Kovo 10 dieną Simno gimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konkurso tikslas – mokinių pilietiškumo ugdymas, meninio žodžio suvokimo, taisyklingo ir raiškaus skaitymo įgūdžių gerinimas

Konkurse dalyvavo devyni 1-4 klasių mokiniai. Sveikinimo žodį tarė ir dalyvius padrąsino pradinių klasių mokytoja Laima Jurčiukonienė.

Konkurso dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė: Aldona Baležentienė, lietuvių kalbos mokytoja, Lina Daniulevičienė, gimnazijos bibliotekininkė, Jolanta Mikelionienė, pradinių klasių mokytoja.

Konkurso dalyvių veiduose buvo galima įžvelgti susikaupimą, norą kuo geriau ir raiškiau padeklamuoti eilėraštį, sudominti klausytojus ir – norą nugalėti. Mokiniai deklamavo lietuvių autorių eilėraščius apie Lietuvą.

Komisijos sprendimu laureatais tapo: 1 b klasės mokinys Arijielius Berčiūnas; 2 a klasės mokinė Deiva Gumauskaitė; 3 a klasės mokinė Vakarė Sebestinaitė. Už puikius pasirodymus visi skaitovai apdovanoti padėkomis ir prizais – knygelėmis.

Džiaugiamės puikiais dalyvių pasirodymais, sveikiname laureatus. Visi dalyviai pagarbiai išklausė draugų deklamavimą, padėkojo plojimais ir džiaugėsi matydami vieni kitus. Žmonėms labai svarbus gyvas ryšys ir žinojimas, kad esi reikalingas, svarbus, kad turi gilias šaknis, savo istoriją.

Konkurso pabaigoje visi dalyviai nusifotografavo atminčiai.

Pradinių klasių mokytoja Laima Jurčiukonienė