2022 m. kovo 10 d. baigėsi piešinių konkursas-paroda „Tu mums viena“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

2022 m. kovo 10 d. baigėsi piešinių konkursas-paroda „Tu mums viena“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konkurse dalyvavo Alytaus r. Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai ir Simno gimnazijos 1-IVg klasės mokiniai. Konkurso darbų vertinimo komisija gavo apie 200 miniatiūrų, atliktų tapybos arba grafikos technika, ir išrinko keturias, geriausiai atitinkančias skelbtą temą ir vertinimo kriterijus – po vieną darbą kiekvienoje amžiaus grupėje. Laureatai bus apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis gegužės mėnesį per „APDO“ renginį. Konkursą-parodą „Tu mums viena“ galima aplankyti Simno gimnazijos bibliotekoje iki balandžio 30 dienos. Virtualią parodą galima rasti Simno gimnazijos facebook puslapyje.

KONKURSO PRIZININKAI:

I amžiaus grupės (3-6 metų) – Jorė Kvederavičiūtė, „Pėledžiukų“ grupė, Alytaus r. Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius, mokytoja Vaida Ūselienė.

II amžiaus grupės (7-10 metų) – Augustas Škarnulis, 2a klasės mokinys, Simno gimnazija, mokytoja Eglė Minevičė.

III amžiaus grupės (11-14 metų) – Viltė Sebestinaitė, 7a klasės mokinė, Simno gimnazija, mokytoja Jurgita Lenkauskienė.

IV amžiaus grupės (15-19 metų) – Skaistė Rameikaitė, IIag klasės mokinė, Simno gimnazija, mokytoja Jurgita Lenkauskienė.

Ačiū visiems už dalyvavimą! Sėkmės kuriant ir dalyvaujant kitose meninėse veiklose!

 

 

Organizatorė – dailės mokytoja Jurgita Lenkauskienė