Šaudymo varžybos ,,Nepriklausomybės taurė-2022“

Santaikoje vykusiose šaudymo varžybose ,,Nepriklausomybės taurė-2022“, skirtose Kovo 11-ajai paminėti, dalyvavo 2 Simno gimnazijos jaunųjų šaulių komandos. ,,Kriptonai“: Aivaras Narauskas, Aistė Pujanauskaitė, Viktorija Krušnaitė ir Audrius Deščeras – laimėjo trečią vietą. Individualioje įskaitoje, šaudydamas iš padėties gulint, Aivaras Narauskas tapo nugalėtoju. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir asmeniniais prizais. Be apdovanojimo neliko nė vienas varžybų dalyvis. Dėkoju už dalyvavimą ir mūsų komandai ,,Šaltis“: Paulinai Žukauskaitei, Miglei Pujanauskaitei, Mariui Dmitrijevui ir Povilui Dainauskui.

      Varžybas organizavo, prizinių vietų laimėtojų taures bei medalius komandinėse ir asmeninėse rungtyse įsteigė LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108 kuopa, prizus – LR seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

      Laukiantys savo eilės varžybų dalyviai nenuobodžiavo: šalia bibliotekos galėjo žaisti stalo tenisą, biliardą. Bibliotekoje vyko „ramesnės“ veiklos – šaškių ir šachmatų turnyrai, kur jėgas išbandyti galėjo visi norintys, ne tik savo eilės laukiantys šaudymo varžybų dalyviai.

 

Danutė Gudaitienė

Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė