Naktis gimnazijoje 2022

Kovo  18-osios vakarą į Simno gimnaziją rinkosi Jaunųjų šaulių būrelio bei Mokinių tarybos nariai: vyko renginys „Naktis gimnazijoje 2022“, kurio visi nekantriai laukė. Jį organizavo būrelių vadovės Danutė Gudaitienė ir Vineta Dzeikauskienė.

      Už bendradarbiavimą organizuojant renginį dėkojame abiturientams: Maritai, Miglei, Deividui, Edgarui, Andriui, Laurynui, Edvinui – jie paruošė orientacines varžybas „po naktinę“ gimnaziją. Jauniesiems šauliams: Miglei, Aivarui, Audriui, Viktorijai, Aistei, Gabrielei – už salės papuošimą, akreditacinių kortelių kiekvienam dalyviui gaminimą, tvarkos palaikymą ir veiklų organizavimą. Dėkojame ir Nojui su Mantu, kurie pasirūpino salės apšvietimu, muzika, filmais.    

      Dėkojame mokytojams Gediminui Kanapickui ir Jurgitai Lenkauskienei – už tinklinio turnyrus bei „nemiegotą“ naktį. Šokių mokytojai Almai Kyguolienei – už vakarinį „šokių maratoną“. UAB „Lauveka“ – už mokinių vakarienę bei naktipiečius.

      Ryte visi dalyviai džiaugėsi, kad naktį gimnazijoje praleido linksmai, prasmingai, „pasitikrino“ savo ištvermę miegodami labai „kietose lovose“…

Jaunųjų šaulių būrelio vadovė Danutė Gudaitienė,

Mokinių tarybos kuratorė Vineta Dzeikauskienė