Saugaus eismo diena Simno gimnazijoje

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena, kurios tikslas – ne tik kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui priminti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, bet ir apie atsakomybę už elgesį kelyje. 
Ta proga Simno gimnazijos žmogaus saugos mokytoja Vineta Dzeikauskienė inicijavo susitikimą su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato veiklos skyriaus tyrėja Laura Svolkinaite. Pareigūnė pasakojo apie saugų eismą, priminė, kada reikia būti atidiems, dėmesingiems ir tolerantiškiems kelyje. Akcentavo, kad tamsiu paros metu privalome nešioti šviesą atspindinčią liemenę ir prisisegti atšvaitus. Priminė mokiniams saugaus eismo aplinkoje egzistuojančią tvarką ir grėsmes, atkreipė dėmesį į kelių eismo taisyklių pažeidimus, padaromus važinėjantis dviračiais, riedlentėmis ir paspirtukais. Atsisveikindama su 5a klasės mokiniais tyrėja paragino visus ugdytis teisingus socialinius įpročius, nuolat domėtis saugiu elgesiu gatvėje ir kelyje, gerbti savo ir aplinkinių gyvybę.
Žmogaus saugos mokytoja Vineta Dzeikauskienė