Pažintis su Buktos gamtiniu pažintiniu taku

Simno gimnazijos 2a klasės mokiniai, atvykę į Buktos gamtinį pažintinį taką, iš karto pradėjo mėgautis pavasariu ir išlindusia saulute. Pirmiausia perskaitė informaciją stende ir susipažino su tako schema. Stende rado sveikinimą atvykusiems į Buktos girią – labai natūralų ir unikalų Sūduvos mišką. Mokiniai sužinojo, kad miške auga pietvakarių Lietuvai būdingi liepingi skroblynai, etaloniniai drėgnieji lapuočių ir aliuviniai miškai, o juose aptinkami reti vidutiniai margieji ir baltnugariai geniai, kurių „beldimą“ visi ir išgirdo. Mokiniai taip pat pamatė gebenę lipikę – vienintelę Lietuvoje augančią lianą.
Nuėję daugiau kaip 1,4 km distanciją mokiniai pasijuto pavargę ir išalkę, todėl pasuko į netoliese esančią aikštelę, kad galėtų pasistiprinti ir pažaisti.
Išvyka buvo įdomi ir „sveika“, nes visi pakvėpavo grynu miško oru, todėl daugelis žadėjo grįžę namo eiti pamiegoti.
Pradinių klasių vyr. mokytoja Eglė Minevičė