Alytaus rajono mokyklų mokinių kompiuterinių piešinių konkurso „Velykų stebuklas“ rezultatai

2022 m. balandžio mėn. 1-22 dienomis Alytaus rajono informacinių technologijų mokytojų metodinė grupė ir Alytaus r. Simno gimnazija organizavo Alytaus rajono mokyklų 4-6 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursą „Velykų stebuklas“. Konkurso tikslas buvo skatinti mokinių domėjimąsi konstravimu kompiuterinėje aplinkoje ir, naudojant skaitmenines technologijas, ugdyti kūrybiškumą.

Konkurso vertinimo komisija gavo darbų, kuriuose buvo pasirinktos dvi skaitmeninės technologijos: statinis piešinys ir piešinys su judesiu. Džiaugiamės konkurso rezultatais ir sveikiname laureatus!

Statinių piešinių kategorijoje:

Darija Macionytė 6 kl. mokinė Simno gimnazija (mokytojas Gediminas Kanapickas)

Rokas Milašius 6 kl. mokinys Miroslavo gimnazija (mokytojas Egidijus Turčinavičius)

Ugnius Valeika  6 kl. mokinys Miroslavo gimnazija (mokytojas Egidijus Turčinavičius)

Piešinys su judesiu:

Kajus Žvibas 4 kl. mokinys Pivašiūnų gimnazija (mokytoja Jonė Poliakienė)

Tijus Paplauskas 4 kl. mokinys Butrimonių gimnazija (mokytoja Jonė Poliakienė)

Viktorija Ramančiuckaitė 4 kl. mokinė Butrimonių gimnazija (mokytoja Jonė Poliakienė)

Simno gimnazijos IT mokytojas Gediminas Kanapickas