Šokių konkursas „PAVASARIS 2022“

Alytaus r. Simno gimnazijoje gegužės 3 dieną vyko šokių konkursas „PAVASARIS 2022“, skirtas tarptautinei ŠOKIO dienai, kuriame dalyvavo pradinių ir 5-6 klasių moksleiviai. Renginį organizavo Simno gimnazijos šokių mokytoja Alma Kyguolienė. 
Klasių kolektyvai šoko tautinius šokius, o 14 dalyvių – individualias choreografijas. Konkursą stebėjo ir vertino komisijos nariai: Alytaus r. tarybos narė, Simno ambulatorijos vedėja, šeimos gydytoja Jūratė Overaitytė, Alytaus r. tarybos narys, naujienų tinklapio redaktorius Danielius Jakubavičius, Simno gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė ir pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė.
Renginį rėmė: Jūratė Overaitytė, Danielius Jakubavičius ir UAB „LAUVEKA“ direktorė Edita Rimkienė. Organizuoti padėjo: Simno gimnazijos dailės mokytoja Jurgita Lenkauskienė, gimnazijos bibliotekininkė Lina Daniulevičienė, Simno kultūros namų renginių organizatorė Irena Pranckienė, IVag gimnazistai ir 8a klasės moksleivis Nojus Krupavičius.
Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams ir pagalbininkams!!!
Konkurso nugalėtojais tapo:
1-2 kl. grupėje: I vieta – Deiva Gumauskaitė (2a kl.); II vieta – Austėja Kvedaravičiūtė (2a kl.).
3-4 kl. grupėje: I vieta – Gabija Krutulytė (4a kl.); II vieta – Airinga Liutkauskaitė (4a kl.). III vieta – PAVASARINĖS (3a kl.) – Vakarė Sebestinaitė, Austėja Sejavičiūtė, Rugilė Krupavičiūtė.
5-6 kl. grupėje: I vieta – III vieta – ŽVAIGŽDUTĖS (5a kl.) – Aistė Revutaitė, Rugilė Gaušytė, Elzė Aleksandravičiūtė.
Visų klasių kolektyvai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o konkurso dalyviai – medaliais, diplomais, suvenyrais ir saldainiais.
Dėkoju visiems už pagalbą, nuoširdų dalyvavimą, gerą nuotaiką, sprogstančias emocijas ir puikius šokius!!!
Simno gimnazijos šokių mokytoja Alma Kyguolienė