Tradicinis kasmetis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Sentimentai valsui“

Gegužės 3 d. Alytaus rajono meno ir sporto mokykloje Dauguose vyko tradicinis kasmetis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Sentimentai valsui“, kurio tikslas – valso populiarinimas. Jame šauniai pasirodė ir Alytaus r. Simno gimnazijos 5a klasės auklėtiniai – saksofonininkai Kipras Miesčionaitis ir Liutauras Golubovskij. Konkursui juos paruošė ir akompanavo mokytojas ekspertas Dainius Platūkis.
Vertinimo tvarka šįkart buvo netradicinė, nes nebuvo prizinių vietų: geriausi muzikantai pripažinti laureatais, mažiau pasiekę – diplomantais. Kipras Miesčionaitis buvo tituluotas laureatu ir apdovanotas garbės taure, o Liutauras Golubovskij (nors mokosi groti tik pirmus metus) – apdovanotas diplomu. Konkurso dalyvius vertino kompetentinga vertinimo komisija iš Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos ir Lietuvos Nacionalinio simfoninio orkestro.
Džiaugiamės jaunųjų talentų pasiekimais.
Muzikos mokytojas ekspertas Dainius Platūkis