Išvyka į Druskininkus

Gegužės 26 dieną Simno gimnazijos 4a klasės mokiniai vyko į Druskininkus. Aplankėme žymaus Dzūkijos skulptoriaus Antano Česnulio medžio skulptūrų parką, grožėjomės unikaliais medžio drožiniais: ir malūnu, ir Rūpintojėlių siena, ir tautosakos personažais. Kitas kelionės tikslas buvo aplankyti Grūto parką. Ketvirtokams labai patiko mini zoologijos parko gyventojai – paukščiai ir žvėreliai. Labai įspūdingai atrodė povai, kurie, išskleidę kaip vėduokles uodegų plunksnas, vaikščiojo po teritoriją. Ilgai stovėjome prie kalbančios papūgos Aros narvo, nes norėjome ją prakalbinti. Labai smagu buvo pasisupti karuselėse, mėginome įsivaizduoti, kaip ir kokiuose atrakcionuose žaidė mūsų tėvai ar seneliai. Aplankėme M. K. Čiurlionio memorialinį muziejų, kur mokiniai susidomėję klausėsi gidės pasakojimo apie šio žymaus kompozitoriaus ir dailininko gyvenimą ir kūrybą.

Kelionės metu mokiniai daug pamatė ir sužinojo apie Druskininkus, šio miesto įžymius žmones, todėl į namus sugrįžo linksmai nusiteikę.

Klasės mokytoja  Lina Kučinskienė