Priešmokyklinukų ,,Žiniukų“ išvyka į Trakėnų zooparką

Simno gimnazijos priešmokyklinio ugdymo  ugdytiniai ,,Žiniukai“ gegužės 27 dieną vyko į Kalvarijos savivaldybėje Trakėnų kaime įsikūrusį zooparką. Atvykę į vietą ugdytiniai iš nuostabos neteko žado – gyvūnų daug, teritorija milžiniška. Vaikų dėmesį iš karto prikaustė tigriukai, beždžionės ir vilkai. Paskui pasukome didžiulių ožkų, avių, ponių, elnių, lamų aptvarų link. Matėme kupranugarių, zebrų, buivolų. Apsukę ratą, patraukėme prie kitų gyvūnų, kurie karališkai išsitiesę snaudė savo aptvaruose ir visai nekreipė dėmesio į lankytojus.

Apžiūrėję zoologijos sodo gyventojų „namus“, nusprendėme pailsėti erdvioje pavėsinėje ir pasistiprinti atsivežtomis vaišėmis. Truputį pailsėję, tęsėme kelionę, aplankydami zebriukus, kengūrą ir įvairiausius paukščius: stručius, povus, fazanus, balandžius, juodąsias gulbes. Visiems labai patiko šis mini zoologijos sodas, todėl daug pamatę ir sužinoję, linksmi nusiteikę grįžome namo. Manome, kad vaikai dar ne kartą šiame parke apsilankys, bet jau su tėveliais.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Petrikienė