Sporto šventė

Birželio 7 dieną Simno  gimnazijoje vyko tradicinė pradinukų sporto šventė ,,Sportuok linksmai“. Ją  pradėjome bendru šokiu ,,Dinamitas“, o paskui rytinei mankštai vadovavo trečios klasės mokiniai Matas ir Simas.

Pirmoji rungtis buvo bėgimas – paaiškėjo kiekvienos klasės greičiausieji. Jais tapo: pirmokai – Rūta Šubonytė ir Arnas Bučinskas, antrokė – Austėja Kvederavičiūtė, trečiokai – Viltė Balevičiūtė ir Simas Revuta, ketvirtokai – Viktorija Kirkliauskaitė ir David Tsarykovskyi. Nugalėtojus apdovanojome prizais. 

Smagiose estafetėse visi norėjo dalyvauti, stengėsi nepasiduoti, tačiau atskiras rungtis laimėjo viena arba kita komanda – nugalėjo draugystė, nes vaikai plojo kiekvienai komandai. Ypatingai azartiškos buvo kvadrato varžybos, vykusios tarp pirmos ir antros bei trečios ir ketvirtos klasių mokinių, nes jaunesnieji labai stengėsi nugalėti, nenorėjo pasiduoti vyresniesiems.

Mokytoja Eglė organizavo futbolo rungtynes tarp pirmos ir antros klasės mokinių – jos taip pat pasibaigė lygiosiomis.

Sporto šventės pabaigoje mokytoja Danguolė kiekvienai klasei įteikė po dovanėlę – spalvotų kreidelių rinkinį, o individualiai visi dalyviai gavo po saldų prizą. Vaikai dar neskubėjo į klases: mėgavosi gražiu oru, ant asfalto piešė sporto tema, žaidė judriuosius žaidimus.

Mokytoja Danguolė Ardzevičienė