Lik sveika, pradine mokykla!

Greitai pralėkė ketveri mokslo metai – lyg keturi metų laikai. Gera mums visiems, kad taip gražiai sukosi laiko ratas. Bet laikas nelaukia… Jau reikia atsisveikinti su pradine mokykla, laikas žengti naujais mokslo takais!

Birželio 8 dieną paskutinis skambutis pranešė Simno gimnazijos ketvirtokams, kad laikas atsisveikinti. Ne vienam širdelę suspaudė pagalvojus, kad neteks grįžti į savo klasę, savo suolą – nuo rugsėjo pas SAVO mokytoją ateis tik kaip svečiai…       

Aktų salėje ketvirtokai tėveliams, mokytojams ir svečiams parengė atsisveikinimo šventę: atskleidė, kad jie tikrai paaugo, todėl gali išskristi iš nuolat besirūpinančios pradinių klasių mokytojos glėbio… Gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė ketvirtokams įteikė pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus ir medalius.

Smagu, kad vaikai jau penktokai, kad baigiasi vingiuotas vaikystės takelis ir prasideda kitas, platesnis ir sudėtingesnis, bet ir skirtis nesinori… Mokiniai, lapeliuose parašę svajones ir laikydami rankose balionus, išskubėjo pasitikti dar vienos nerūpestingos moksleiviškos vasaros, kuri jau ant slenksčio… Ji kvepia žemuogėmis ir šviežiai nupjauta žole, jazminais… Pagal tai, kaip aukštai į orą pakilo balionai, galime spręsti, kad ketvirtokams tikrai seksis įgyvendinti svajones, kad jie gyvenime daug pasieks.

      Būkite laimingi, linksmi ir saugūs visą vasarą. Lauksime rudenį dar labiau paaugusių ir pailsėjusių.

                                                                 4a klasės mokytoja Lina Kučinskienė