Lik sveikas, darželi…

Pakilkit į mėlyną aukštį

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai –

Mokyklon – išskleidę sparnus,

Palikę mažuosius draugus.

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys jazminų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas priešmokyklinio amžiaus vaikams atsisveikinti su darželiu. Birželio 8 dieną šventiškai papuoštoje salėje paskutinį kartą susirinko būsimi Simno gimnazijos priešmokyklinukai – „Žiniukų“ grupės vaikai – į spalvingą ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves „Lik sveikas, darželi!“ Ši šventė žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime: darželinukai atsisveikina su nerūpestinga vaikyste darželyje ir pradeda ruoštis rimtam žingsniui – mokymuisi gimnazijoje. Visiems susirinkusiems buvo graudu ir džiugu: vaikai skambiai dainavo, išraiškingai deklamavo ir šoko. Žiūrėdami į ugdytinius negalėjome patikėti, kaip jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui ir kaip drąsiai keliauja pirmyn… Vieni tėveliai šypsojosi, kiti nustebę žiūrėjo, bet visi džiaugėsi savo vaikais – kiek daug jie išmokę, nebijo scenos bei dėmesio. Būsimų pirmokų pasveikinti atvyko gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė ir pavaduotoja Danguolė Grėbliūnienė. Po meninės programos direktorė įteikė vaikams priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, dovanėles bei palinkėjo sėkmės keliaujant „Žinių labirintu“.

Savo ugdytiniams linkime išlikti puikiais, imliais, drąsiais vaikais, nebijančiais naujų iššūkių. Siunčiame tik geriausias mintis būsimiems pirmokėliams: ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Petrikienė