Vasara su sportu-2022

  2022 m. rugpjūčio mėn. 08-19 dienomis Simno gimnazijos stadione jau 19 kartą vyko „Linksmosios vasaros futbolo mokyklos“ užsiėmimai. Stovykla yra dalis NVŠ programos „Vaikų užimtumas sportinių žaidimų pagalba“.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas vaikams ir paaugliams turiningai praleisti laisvalaikį vasaros atostogų metu, tenkinti įvairiapusio lavinimosi, saviraiškos poreikius bendraujant, sportuojant, kuriant ir užsiimant kita pozityviai aktyvia veikla. Stovykloje 45 vaikai ir jaunuoliai linksmai leido laiką, žaidė futbolą, dalyvavo įvairiuose konkursuose, kurių nugalėtojai buvo apdovanojami medaliais ir saldumynais. Kiekvieną dieną vaikai galėjo vaišintis gaiviaisiais gėrimais, o stovyklos uždarymo dieną visi dalyviai gavo specialiai pagamintas gertuves, kamuolius.

Stovyklos dalyviai, jų tėvai ir seneliai dėkoja Alytaus r. savivaldybei už lėšas, skirtas Simno gimnazijos parengtam projektui „Vasara su sportu 2022“. Stovyklą rėmė ir FK „Simnas“ bei Karolis Šarkauskas.

 

Projekto vykdytojas Juozas Bagdanavičius