Mokinių tarybos startas 2022-2023 m.m.

Nauji mokslo metai Simno gimnazijos mokinių tarybai reiškia naujus išbandymus: įdomias veiklas, įvairius siekius, todėl rugsėjo 12 dieną susirinkome į pirmąjį susirinkimą. MT pirmininkas Aivaras Narauskas bei senbuviai pasveikino naujus narius, aptarė būsimus darbus, pasiskirstė pareigas, išrinko tris naujus narius į Gimnazijos tarybą. Susirinkimo metu aptarėme ir uniformų dėvėjimo klausimą. Primename, kad pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį įsipareigojame dėvėti gimnazijos uniformas (mokyklinį megztinį ar švarką), o penktadienį MT nutarimu palikome „Diena be uniformos“.
Turi idėjų? Nori naujus mokslo metus pradėti naujai, nuveikti ką nors prasmingo ir naudingo ne tik sau, bet ir gimnazijai? Kreipkis į MT narius, kurie visuomet pasirengę kiekvieną išklausyti ir padėti!