Integruota technologijų ir ugdymo karjerai pamoka Alytaus regiono atliekų tvrkymo centro surinkimo aikštelėje Simne

Rugsėjo 22 dieną Alytaus r. Simno gimnazijos IA klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje aplinkoje vykusioje integruotoje technologijų ir ugdymo karjerai pamokoje: kartu su technologijų mokytojomis Loreta Matulevičiene ir Jurgita Lenkauskiene vyko į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro atliekų surinkimo aikštelę Simne. Jos vadovas Kęstutis Laniauskas gimnazistams paaiškino, kodėl reikia rūšiuoti atliekas, kaip jos toliau perdirbamos, ką iš jų gamina. Mokiniai domėjosi, kokią specialybę reikia įgyti, kad galėtum dirbti tokį darbą, ar ši specialybė bus perspektyvi po penkerių metų, ar miestelio gyventojai rūšiuoja atliekas ir t.t. Išvykoje mokiniai įgijo žinių apie švaresnės aplinkos  kūrimą, susipažino ekologijos ir aplinkosaugos darbuotojo specialybe.

Technologijų mokytoja Loreta Matulevičienė