Europos sporto savaitė Simno gimnazijoje

Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, paskelbta 2015 metais, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Simno gimnazijos jaunieji šauliai kasmet aktyviai dalyvauja šioje iniciatyvoje – organizuoja aktyvias sportines veiklas. Šiemet rugsėjo 30 dieną jie įrengė kliūčių ruožą, skirtą pradinių klasių mokiniams, kuriame vaikai labai aktyviai dalyvavo. Po pamokų vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo dviračių žygyje iki Prelomciškės piliakalnio (Lazdijų r.). Į šaulių kvietimą atsiliepė ir gimnazijos mokinių tarybos nariai. Lydimi mokytojų Danutės Gudaitienės ir Vinetos Dzeikauskienės, dalyviai įveikė 19 kilometrų trasą, o prie piliakalnio jaunieji šauliai organizavo įvairias veiklas: mokė rišti mazgus, priminė šaulių sąjungos istoriją, aptarė piliakalnio „įveikimo“ būdus ir kt. Veiklų nugalėtojus apdovanojo simboliniais prizais.

Po išvykos dalyviai vienbalsiai nutarė, kad: „Kartu sportuoti ir aktyviai leisti laiką lauke yra daug smagiau, o pažinti vieniems kitus – visada prasminga ir įdomu!“

Danutė Gudaitienė

Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė