Rudens spalvų mandala

Simno gimnazijos pailgintos grupės ,,Linelis“ vaikučiai ir dailės būrelio mokinukai, nešini krepšiais obuoliukų, kaštonų, gilių, kankorėžių, sugužėjo į kiemą. Pasivaikščioję, pasižvalgę po sodą, apžiūrėję, kokie medžiai auga, visi nutarė sukurti rudens spalvų mandalą, nes, anot senolių, spalis – gražiausias rudens mėnuo, kurį aplanko ir bobų vasara: voratinklių gijos apraizgo gėles, žoles, medžius…

Pasitelkę kūrybiškumą bei fantaziją, ėmėme kurti iš rudens gėrybių nuostabaus grožio kūrinį. Taip norėjosi, kad saulutė šviestų, oras būtų šiltas, vaikai dirbtų gerai nusiteikę. Džiaugiamės, kad mūsų sukurta mandala ,,Saulutė“ visiems suteikė daug teigiamų emocijų ir pažinimo džiaugsmo.

                                                  Pailgintos gr. ,,Linelis“ mokytoja Rasa Juškauskienė