„Vasara su knyga“ prizas ir Simne

„Žmogų išsilavinusį daro tik jo paties vidinis darbas, kitaip sakant, savarankiškas apmąstymas, išgyvenimas, pajutimas visko, ką sužino iš kitų žmonių arba iš knygų.“ (N. Rubakinas)

Kiek daug gražių minčių žymūs žmonės pasakę ir parašę apie knygas ir jų skaitymą… Dar daugiau jų interneto platybėse galime rasti apie skaitymo „naudą“: plečia žodyną, didina bendrą išprusimą, ugdo gebėjimą susikaupti, gerina rašymo įgūdžius, mažina stresą ir įtampą, lavina vaizduotę, didina laimės jausmą, ilgina gyvenimo trukmę, padeda surasti atsakymus į rūpimus klausimus, daro mus išmintingesniais…

Šiemet Simno filialo skaitytojai taip pat gausiai dalyvavo akcijoje „Vasara su knyga“: ją įveikė 75 lankytojai, kurie per vasarą perskaitė 405 knygas. Skaitytojai Laimai Jurčiukonienei atiteko ir pagrindinis prizas – belaidės ausinės (Redmi Buds 3 Pro Glacier Grey XIAOMI). Laima dirba Simno gimnazijoje pradinių klasių mokytoja, todėl ne tik pati daug skaito, bet ragina ir savo mokinius dažniau lankytis bibliotekoje…

Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje. Džiaugiamės kartu ir sveikiname laimėjus prizą! Raginame visus atrasti nuostabų knygų skaitymo pasaulį, nes taip gyventi daug smagiau, o ir išvardintas „naudas“ gausime be didelių pastangų!

ARSVB Simno filialo informacija