Integracinis festivalis ,,Naujų idėjų įkvėpti“

Spalio 13 dieną Alytaus r. meno ir sporto mokyklos skyriuje Nemunaityje įvyko pirmasis visų mokyklos skyrių integracinis festivalis ,,Naujų idėjų įkvėpti“, kuriame dalyvavo ir didelis būrys| Simno gimnazijos mokinių, lankančių meno mokyklos muzikos ir dziudo užsiėmimus.
Džiaugiamės, kad mokyklos ugdytiniai buvo aktyvūs, siekiantys tikslo, energingi, įžvalgūs, kompetentingi, lengvai bendraujantys, užkrečiantys savo entuziazmu, kūrybingi, mokantys dirbti komandoje, diplomatiški. Kiekvienas integracinio festivalio dalyvis atrado naujus pomėgius, išbandė mėgstamas ir naujai atrastas veiklas, pramogas ir poilsį, komandinio formavimo užsiėmimus, lavino meninių ir sportinių gebėjimų visumą. Festivalio dalyvių žodžiais tariant, ši diena – tai džiaugsmo diena! Nepamirštamos emocijos, nauji įspūdžiai, apdovanojimai medaliais ir nuoširdi bendrystė, apjungusi visus Alytaus r. meno ir sporto mokyklos skyrius.