Rajono jaunieji šauliai rinktinės šaudymo varžybose – treti

Lietuvos kariuomenės Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono šaudykloje spalio 15 dieną vyko Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės šaudymo varžybos ,,Geras šaulys-2022“, skirtos naujų 2022-2023 mokslo metų atidarymui. Alytaus r. Dominyko-Jėčio Ąžuolio 108-ai šaulių kuopai atstovavo Simno gimnazijos jaunieji šauliai, kurie rungtyniavo dviejų amžiaus grupių šaudymo varžybose: 11-14 metų ir 15-18 metų. Varžybų rungtys: šaudymas MK šautuvu CZ-455 LUX su optiniu taikikliu 100 m atstumu ir be optinio taikiklio – 25 m atstumu. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad jaunesnių ir vyresnių amžiaus grupių komandinėje įskaitoje Simno gimnazijos jaunieji šauliai laimėjo trečias vietas!

Džiaugiamės pasiektu rezultatu, atnaujintais individualiais šaudymo įgūdžiais, bendravimu ir bendradarbiavimu su kitomis rinktinės kuopomis.

Danutė Gudaitienė

Simno gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio